Hakkımızda

ARAS iPTV olarak

Avrupa ve Türkiye’ de en iyi iptv hizmetini veren markayız. 8500+ HD kanalımız ile bol kanal seçeneği, iptv spor, iptv  belgesel, iptv sinema, iptv eğlence, iptv müzik, iptv çocuk, iptv bilim, iptv teknoloji, iptv yetişkin ve bir çok premium kanal kategorisi ile en çok seçeneği sizler için sunuyoruz Aras iptv’de.

Misyonumuz

Arasiptv Toplumun her kesiminden izleyiciye yüksek kalitede server hizmeti sunmak, Server sektöründe iş imkanı yaratarak insanlara hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak. Ayrıca hizmet alan müşterilerimizin güvenliğini sağlamak ve onlara kaliteli yayınlar vermeyi kendisine borç bilmektedir.

Vizyonumuz

Arasiptv olarak Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer Server kuruluşları tarafından örnek alınan server olmak. Yurt dışında ve yurt içinde tüm kullanıcılarımıza en yüksek kalitede eşit server hizmeti veren, iPTV kullanıcılarımızın kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı server zinciri oluşturmak için öncü olmuştur.

Aşağıda verilen sayılar devamlı artmakta olup şuan için mevcutta bulunan bilgiler eşiğinde bilgiler verilmiştir.

3892Aktif Kullanıcı
107Bayi Sayımız
100Sunucu Sayısı
19000Kanal Sayımız
Yorumlar

Müşterilerimizin Yorumları