Bayilik Şartları

Aras İptv Bayilik Online Satis Ek Kazanc

ARAS iPTV Bayi iPTV Server Güçlü Alt Yapısı Hizmetinizde

Ön Odeme Yaparak Gelismis iPTV Serverimizden faydalanabilirsiniz. En kaliteli sunucularda bulunan 8500’den fazla Televizyon Kanallarını Yüzlerce VOD Arşivimizi iPTV olarak sunmaktayız. Altyapımızın güçlü olmasıyla birlikte donmasız ve takılmasız bir şekilde kanallarımızı 7/24 HD olarak izleyebilirsiniz. 6 Yıllık Deneyimimizle Tanışın.

KREDILI STABIL iPTV BAYILIK NEDİR ? 

Profesyonel Xtream Codes Güçlü Sunucularimiz Üzerinden Ön Ödeme Yaparak Bayilik Paneli Kurdurup Yüklediğiniz Kredi Kadar iPTV Hesabi Açıp Satış Yapabilirsiniz. Düzenli Kredi Yükleyerek İster 6 Aylik İster 1 Yillik iPTV Hesabi Aç iPTV Satabilirsiniz Müşterilerinizin Kontrolü Tamamen Sizdedir 1 Euro – 1 Kredidir.

***** BAYİ PANEL ÖZELLİKLERİ VE YETKİLERİ *****

1- Ana Bayilerimiz ( Reseller ), Musterileri icin Acmis Oldugu Bayilik veyada iPTV Kullanici ( Line ) Hesaplari icin tarafimiza Herhangi gibi odeme yapmamaktadirlar, Aylik Sabit Ucretlerle Sinirsiz Sekilde Bayilik Hesabi ve iPTV Kullanici hesabi acabilirler.

2- Bayilerimiz, Mag Cihazlari icin Diledikleri Kadar MAG Cihazi Hesabi Acabilirler ve Yonetebilirler.

3- Bayilerimiz, Kendi Bayi Panellerinde Paketlerin Fiyarlarini Duzenleyebilirler ve Fiyatlarini Belirleyebilirler.

4– iPTV Sistemleri icin Yuksek Yatirim Yapmadan Aylik Sabit Fiyatlarla, Sistemimizde Hazir Kurulmus Olan Alt Yapimizdan ve TV Kanallarimiz Yararlanabilirler.

5- iPTV Panellerimiz – Gelismis Yonetim Panellerine Sahip Olup iPTV Bayilerimiz diledikleri zaman iPTV Panel uzerinden ticket acarak veya Online Destek veya Whatsapp uzerinden 7/24 teknik destek Talep Edebilirler.

6- Tüm Teknik Sorunlarınızda ve Sorularınızda 7/24 Yanınızdayız…

Detaylar için bize ulaşın görüşelim sizde %100 e varan kazanç sağlayın

Bayimiz olmak isteyen kullanıcılarımız bize whatsapp üzerinden ulaşabilir.